OZNÁMENÍ O VÝŠI ŠKOLNÉHO ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Vážení rodiče,

základní částka úplaty za předškolní vzdělávání dítěte v mateřské škole Dolní Újezd je od 1.9.2020 stanovena na 320,- Kč za příslušný kalendářní měsíc. Platbu je možné provádět bezkontaktním převodem na účet MŠ nebo je vybírána hotově. Číslo účtu a variabilní symbol vám sdělí účetní školky p. Půlkrábková.

Děti, které plní povinnou předškolní docházku, úplatu neplatí.

 


OZNÁMENÍ ZE ŠKOLNÍ JÍDELNY

Upozorňujeme rodiče, že v současné době není v mateřské ani základní škole možné z hygienických důvodů vydávat stravu v první den nemoci. Pokud dítě neodhlásíte předem, strava propadá. Toto opatření je platné do 31.8.2020

Děkujeme za pochopení.

 


VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

Seznam přijatých dětí k předškolnímu vzdělávání od 1.9.2020 naleznete ZDE. 

Prosíme zákonné zástupce přijatých dětí, aby se zastavili do 12. 6. v mateřské škole podepsat „Rozhodnutí o přijetí dítěte do MŠ“ a převzít potřebné dokumenty.

Zákonní zástupci nepřijatých dětí obdrží „Rozhodnutí o nepřijetí dítěte do MŠ“ poštou.

 


ZPRÁVA PRO RODIČE PŘEDŠKOLÁČKŮ

Prosíme o dodání fotografie předškoláčků, kteří půjdou od září do první třídy. Bude se vytvářet tablo.

 


OBNOVENÍ PROVOZU MŠ A MIMOŘÁDNÁ PRAVIDLA 

Vážení rodiče, provoz mateřské školy bude znovu obnoven od 25. 5. 2020. Dokumenty o mimořádných pravidlech pobytu dětí v MŠ a čestné prohlášení

o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění naleznete ZDE. 

Zároveň Vám oznamujeme, že v době letních prázdnin bude mateřská škola se souhlasem zřizovatele uzavřena od 20.7.  do 14.8.2020. 

 


OBECNÉ INFORMACE PRO RODIČE

  • Vážení rodiče, sledujte pravidelně nástěnky v MŠ. Na nástěnce či dveřích jsou vyvěšovány aktuální a důležité informace. Děkujeme.
  • Zprávičky ze tříd naleznete v záložce Aktivity třídy.
  • Vážení rodiče, žádáme Vás, aby děti měly v MŠ vhodné oblečení na pobyt venku. S dětmi budeme chodit ven za každého počasí. Je proto nutné, aby měly vhodnou nepromokavou obuv, oblečení u kterého nebude vadit ušpinění a pláštěnku. Je důležité, aby byly všechny věci řádně označeny jménem dítěte.
  • Prosíme rodiče, aby nám nahlásili případné alergie dětí na potraviny a doložili potvrzení od lékaře (pediatr nebo alergolog).